HİZMETLERİMİZ

Elvan Reklam, 360 derece reklamcılık hizmeti vererek sektörde öncü olmaya devam ediyor.

NELER

YAPIYORUZ?

DİJİTAL BASKI

Son sistem baskı makineleriyle vinl, one way vision, mesh ve folyo üzerine dijital baskı hizmetlerimiz uzman kadromuzca gerçekleştirilmektedir.

MAĞAZA KONSEPT VE TABELA

Markanızı rakiplerinizin önüne taşıyacak benzersiz mağaza konseptleri sunuyoruz. Işıklı ve ışıksız seçenekleri ile alüminyum decupe ve paslanmaz tabela çeşitleri reklam uygulamalarınızda tam size göre.

STAND TASARIM

Elvan Reklam olarak Firmanızın vizyonunu yansıtan stand tasarımları ile markanıza farklı bir bakış açısı sunuyoruz.

AÇIK HAVA REKLAMCILIĞI VE ARAÇ KAPLAMA

Elvan Reklam, Açık hava reklamlığı ile markanızı yükseklere taşır. Açık hava reklamcılığının gezici unsuru olan ve markanızı uzaklara taşıyan araç kaplama hizmetiyle, aracınızın gittiği her yere isminizi de taşır.

STÜDYO & MOBİLYA DEKORASYON

Elvan, konusunda uzman ekibi, kurumunuza ve içeriğinize uygun sınırsız 3D tasarımlarıyla, son sistem üretimi ve kaliteli malzeme kullanımıyla, stüdyolarınıza yeni anlamlar yükler.

DISPLAY TANITIM

Afiş çerçeveleri, bilgilendirme panoları, iç mekan yönlendirmeleri, pirinç levhalar, isimlikler ve banner tutucularda en güzel duruşu yakalamak isterseniz display tanıtım sistemlerini mutlaka denemelisiniz.

MATBAA

Kartvizit, rozet ve kimlik kartı gibi tüm kurumsal kimlik baskıları; gazete, dergi, broşür, katalog, afiş, poşet ve etiket gibi tüm tanıtım argümanları Elvan Reklam'ın kusursuz baskısıyla markanıza prestij kazandırsın.

PROMOSYON ÜRÜN

Elvan, ajandadan saate, kupadan takvime, şapkadan bardağa, küllükten tekstil ürünlerine kadar geniş ürün yelpazesi ve ekonomik fiyatları ile çözüm ortağınız oluyor.

MEDYA PLANLAMA

Marka oluşturma, amblem, logo ve tüm kurumsal kimlik çalışmalarınızla birlikte basılı, sesli ve görüntülü tanıtımlarınız Elvan Reklam ile hayat bulsun. Sizi anlatacak tüm renkleri "Elvan Reklam Rengarenk'te" sizler için tasarlıyor ve üretiyoruz.

ORGANİZASYON HİZMETLERİ

Seminer, kongre, bayii toplantısı, açılış sosyal sorumluluk kampanyaları ve tüm organizasyonlarınızı çözüm ortağınız olarak Elvan Reklam bünyesinde gerçekleştiriyoruz.